S.LEAGUE 2014 FIXTURES
Fixtures provided by S.League and subject to change.
Tonight
Charity Shield: Tampines v Home (Jalan Besar, 7.30pm)
Tomorrow
Hougang v Woodlands (Hougang, 7.30pm)
Albirex v Brunei DPMM (Jurong East, 7.30pm)
Sun Feb 23
Warriors v Geylang
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Courts Young Lions v Balestier
(Jalan Besar, 7.30pm)
Mon Feb 24
Harimau Muda v Tanjong Pagar
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Thurs Feb 27
Tanjong Pagar v Hougang (Queenstown, 7.30pm)
Albirex v Harimau Muda
(Jurong East, 7.30pm)
Fri Feb 28
Woodlands v Balestier
(Jalan Besar, 7.30pm)
Brunei DPMM v Warriors
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Sat March 1
Tampines v Courts Young Lions (Clementi, 7.30pm)
Home v Geylang
(Bishan, 7.30pm)
Wed March 12
Hougang v Albirex
(Hougang, 7.30pm)
Warriors v Harimau Muda
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Thurs March 13
Courts Young Lions v Woodlands (Jalan Besar, 7.30pm)
Balestier v Tanjong Pagar
(Toa Payoh, 7.30pm)
Fri March 14
Home v Brunei DPMM
(Jalan Besar, 7.30pm)
Sun March 16
Tampines v Geylang
(Clementi, 7.30pm)
Thurs March 20
Geylang v Courts Young Lions
(Bedok, 7.30pm)
Warriors v Hougang
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Fri March 21
Tanjong Pagar v Woodlands (Queenstown, 7.30pm)
Albirex v Balestier
(Jalan Besar, 7.30pm)
Sun March 23
Brunei DPMM v Tampines
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Harimau Muda v Home
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Wed March 26
Courts Young Lions v Tanjong Pagar (Jalan Besar, 7.30pm)
Woodlands v Albirex
(Woodlands, 7.30pm)
Thurs March 27
Home v Hougang (Bishan, 7.30pm)
Tampines v Harimau Muda
(Clementi, 7.30pm)
Fri March 28
Balestier v Warriors
(Jalan Besar, 7.30pm)
Geylang v Brunei DPMM
(Bedok, 7.30pm)
Thurs April 3
Harimau Muda v Geylang
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Warriors v Woodlands
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Fri April 4
Albirex v Tanjong Pagar
(Jalan Besar, 7.30pm)
Sat April 5
Hougang v Tampines
(Hougang, 7.30pm)
Home v Balestier
(Bishan, 7.30pm)
Sun April 6
Brunei DPMM v Courts Young Lions (Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Thurs April 10
Tanjong Pagar v Warriors (Queenstown, 7.30pm)
Courts Young Lions v Albirex
(Jalan Besar, 7.30pm)
Fri April 11
Geylang v Hougang
(Jalan Besar, 7.30pm)
Brunei DPMM v Harimau Muda (Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Sun April 13
Woodlands v Home
(Woodlands, 7.30pm)
Tampines v Balestier
(Clementi, 7.30pm)
Wed April 16
Hougang v Brunei DPMM
(Hougang, 7.30pm)
Albirex v Warriors
(Jurong East, 7.30pm)
Thurs April 17
Home v Tanjong Pagar
(Bishan, 7.30pm)
Balestier v Geylang
(Toa Payoh, 7.30pm)
Fri April 18
Tampines v Woodlands
(Jalan Besar, 7.30pm)
Sun April 20
Harimau Muda v Courts Young Lions (Pasir Gudang, 8.45pm)
Thurs April 24
Courts Young Lions v Warriors
(Jalan Besar, 7.30pm)
Harimau Muda v Hougang
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Fri April 25
Tanjong Pagar v Tampines
(Jalan Besar, 7.30pm)
Brunei DPMM v Balestier
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Sat April 26
Geylang v Woodlands
(Bedok, 7.30pm)
Sun April 27
Albirex v Home
(Jurong East, 7.30pm)
Wed April 30
Balestier v Harimau Muda
(Toa Payoh, 7.30pm)
Woodlands v Brunei DPMM (Woodlands, 7.30pm)
Thurs May 1
Tampines v Albirex
(Clementi, 7.30pm)
Geylang v Tanjong Pagar
(Bedok, 7.30pm)
Fri May 2
Warriors v Home
(Jalan Besar, 7.30pm)
Hougang v Courts Young Lions (Hougang, 7.30pm)
Wed May 7
Harimau Muda v Woodlands
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Courts Young Lions v Home
(Jalan Besar, 7.30pm)
Thurs May 8
Tampines v Warriors
(Clementi, 7.30pm)
Albirex v Geylang
(Jurong East, 7.30pm)
Fri May 9
Hougang v Balestier
(Jalan Besar, 7.30pm)
Brunei DPMM v Tanjong Pagar
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Wed May 14
Brunei DPMM v Albirex
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Thurs May 15
Balestier v Courts Young Lions
(Toa Payoh, 7.30pm)
Woodlands v Hougang
(Woodlands, 7.30pm)
Fri May 16
Tanjong Pagar v Harimau Muda
(Jalan Besar, 7.30pm)
Geylang v Warriors
(Bedok, 7.30pm)
Sun May 18
Home v Tampines
(Bishan, 7.30pm)
Wed May 21
Balestier v Woodlands
(Toa Payoh, 7.30pm)
Hougang v Tanjong Pagar
(Hougang, 7.30pm)
Thurs May 22
Geylang v Home
(Bedok, 7.30pm)
Warriors v Brunei DPMM
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Fri May 23
Courts Young Lions v Tampines
(Jalan Besar, 7.30pm)
Harimau Muda v Albirex
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Sun May 25 to Sun June 1
RHB Singapore Cup
Wed June 4
Woodlands v Courts Young Lions (Woodlands, 7.30pm)
Tanjong Pagar v Balestier (Queenstown, 7.30pm)
Thurs June 5
Albirex v Hougang
(Jurong East, 7.30pm)
Harimau Muda v Warriors
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Fri June 6
Geylang v Tampines
(Jalan Besar, 7.30pm)
Brunei DPMM v Home
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Sat June 7
Woodlands v Tanjong Pagar (Woodlands, 7.30pm)
Sun June 8
Balestier v Albirex
(Toa Payoh, 7.30pm)
Hougang v Warriors
(Hougang, 7.30pm)
Mon June 9
Courts Young Lions v Geylang
(Jalan Besar, 7.30pm)
Tues June 10
Home v Harimau Muda (Bishan, 7.30pm)
Tampines v Brunei DPMM
(Clementi, 7.30pm)
Wed June 11
Albirex v Woodlands
(Jurong East, 7.30pm)
Thurs June 12
Tanjong Pagar v Courts Young Lions (Queenstown, 7.30pm)
Warriors v Balestier
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Fri June 13
Hougang v Home
(Jalan Besar, 7.30pm)
Harimau Muda v Tampines
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Sat June 14
Brunei DPMM v Geylang
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Wed June 18
Courts Young Lions v Brunei DPMM (Jalan Besar, 7.30pm)
Tanjong Pagar v Albirex
(Queenstown, 7.30pm)
Thurs June 19
Geylang v Harimau Muda
(Bedok, 7.30pm)
Tampines v Hougang
(Clementi, 7.30pm)
Fri June 20
Balestier v Home
(Jalan Besar, 7.30pm)
Woodlands v Warriors
(Woodlands, 7.30pm)
Sun June 22
Albirex v Courts Young Lions
(Jurong East, 7.30pm)
Harimau Muda v Brunei DPMM
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Mon June 23
Warriors v Tanjong Pagar
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Hougang v Geylang
(Hougang, 7.30pm)
Tues June 24
Home v Woodlands
(Bishan, 7.30pm)
Balestier v Tampines
(Toa Payoh, 7.30pm)
Fri June 27 to Fri July 4
RHB Singapore Cup
Mon July 7 to Sat July 26
StarHub League Cup
Wed July 30
Tanjong Pagar v Home
(Queenstown, 7.30pm)
Thurs July 31
Geylang v Balestier
(Bedok, 7.30pm)
Woodlands v Tampines
(Woodlands, 7.30pm)
Fri Aug 1
Warriors v Albirex
(Jalan Besar, 7.30pm)
Sun Aug 3
Courts Young Lions v Harimau Muda (Jalan Besar, 7.30pm)
Brunei DPMM v Hougang
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Wed Aug 20
Hougang v Harimau Muda
(Hougang, 7.30pm)
Warriors v Courts Young Lions
(Choa Chu Kang, 7.30pm)
Thurs Aug 21
Home v Albirex
(Bishan, 7.30pm)
Balestier v Brunei DPMM
(Toa Payoh, 7.30pm)
Fri Aug 22
Woodlands v Geylang
(Jalan Besar, 7.30pm)
Tampines v Tanjong Pagar
(Clementi, 7.30pm)
Sat Aug 23
Courts Young Lions v Hougang
(Jalan Besar, 7.30pm)
Sun Aug 24
Home v Warriors
(Bishan, 7.30pm)
Harimau Muda v Balestier
(Pasir Gudang, 8.45pm)
Mon Aug 25
Albirex v Tampines
(Jurong East, 7.30pm)
Tanjong Pagar v Geylang
(Queenstown 7.30pm)
Tues Aug 26
Brunei DPMM v Woodlands
(Bandar Seri Begawan, 8.15pm)
Wed Aug 27
Balestier v Hougang
(Toa Payoh, 7.30pm)
Thurs Aug 28
Geylang v Albirex
(Bedok, 7.30pm)
Home v Courts Young Lions
(Bishan, 7.30pm)
Fri Aug 29
Warriors v Tampines
(Jalan Besar, 7.30pm)
Sat Aug 30
Woodlands v Harimau Muda (Woodlands, 7.30pm)
Tanjong Pagar v Brunei DPMM (Queenstown, 7.30pm)
Wed Sept 17 to Fri Sept 19
S.League Stage 23
Mon Sept 22 to Mon Sept 29
RHB Singapore Cup
Wed Oct 1 to Fri Oct 3
S.League Stage 24
Fri Oct 17 to Sun Oct 19
S.League Stage 25
Wed Oct 22 to Fri Oct 24
S.League Stage 26
Wed Oct 29 to Fri Oct 31
S.League Stage 27
Sat Nov 8
RHB Singapore Cup
Get The New Paper on your phone with the free TNP app. Download from the Apple App Store or Google Play Store now